Gaz Jeneratör Motoru Konteyneri Üretimi

Konteyner

Gaz Jeneratör Motoru Konteyneri Genel Özellikler

Konteyner Genel Yerleşim (Havalandırma Fan ve Kabin, Radyatör, Susturucu Baca Montaj)

Genel Teknik Özellikler

Konteyner Genel Ebadı 12 x 2.8 x 2.9 metre (Gaz motorunun Tipi ve ölçüsüne göre değişebilir.)

NPU 260 ve IPE 140 çelik konstrüksiyon ana şase üzerine 3 mm. Trapez bükümlü sac ve Npu, Npı Profil Malzemeyle imal edilmiştir.

Konteyner ön motor giriş tarafında 2 panjurlu kapı bulunmakta olup aynı zamanda hava tahliyesi yapmaktadır. Konteyner 2 kısımdan oluşmaktadır; motor bölümü ve elektrik pano kumanda odasıdır. Kumanda tarafında ana giriş kapısı ve her 2 yanda kullanılan motor ihtiyacına göre (bakım tamir gereksinimlerine göre) 4 er veya 2 şer adet kapı bulunmaktadır.
Kapı yer ve ebatları giriş çıkışın yanı sıra motorun parça değişimi bakım gibi ihtiyaçları göz önüne alınarak ölçümlendirilmektedir.

Konteyner Alt tabanı baklavalı sac kaplamalıdır. Baklavalı sac üzerinde motor 15 mm’lik kaide üzerine yerleştirilmektedir. Ayrıca Motora gaz girişi yan tarafta radyatör, baca ve hava fan girişleri için üstte bulunmaktadır.

Konteyner yan, tavan aksamı ses ve nem için taş yünü ile döşenmekte olup galvanizli sacla kapatılarak izolasyon yapılmıştır. Alt ve üst köşelerde kaldırma ve montaj için döküm takozlar vardır.

Konteyner üzerinde fan kabini, radyatör, baca ve susturucu montajı için uygun ebatta sökülebilir ve ayarlı NPU imalat montaj kolonları bulunmaktadır.

Bünyenizde kullanılacak motor tipine, verilen teknik özelliklere ve standartlara uygun konteyner Saypower olarak proje dizayn imalatı tesis edilmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

  • Danışmanlık-Proje-Kurulum Hizmetleri

    Ensure the strength, integrity and conformity of your construction and engineering processes and products by using Industry’s specialised services.The construction and engineering industries face a unique set of challenges such

  • Fermantasyon(Digester) Tesisi Kurulumu

    Fermantasyon (Digester) Tesisi Kurulumu Fermantasyon tesisi kurulumu öncesi fizibilite çalışmaları, fermantasyon tesisi neden kurulmalıdır ve fermantasyon tesisi kurulumu avantajları nelerdir gibi sorularında cevabını vermeye çalışacağız. Öncelikle fermantasyon hakkında detaylı bilgi